برگزاری همایش نکوداشت زنده‌نامان در تبریز

برگزاری همایش نکوداشت زنده‌نامان در تبریزشهردار تبریز از برگزاری همایش نکوداشت زنده‌نامان خبر داد و گفت: این همایش پس از نزدیک به یک دهه، اسفند امسال در تبریز برگزار می‌شود.
 ایرج شهین باهر امروز در جلسه هماهنگی همایش نکوداشت زنده‌نامان تبریز با اشاره به ضرورت برگزاری برنامه های فرهنگی، اظهار داشت: خوشبختانه شهرداری تبریز در حوزه فرهنگی بیشترین اثرگذاری را در قیاس با دیگر دستگاه ها داشته و دارد.

وی در ادامه اهمیت برگزاری همایش نکوداشت زنده‌نامان را یادآور شد و افزود: این همایش در زمینه های اجتماعی، فرهنگی، هنری، علمی و ورزشی اواخر اسفند ۹۸ در تبریز برگزار می‌شود و به منظور انتخاب و معرفی افراد شایسته، تعامل و جلب مشارکت دستگاه های مرتبط در برگزاری این همایش ضروری است.

شهردار تبریز برگزاری همایش نکوداشت زنده‌نامان را یک اقدام فرهنگی عظیم دانست و گفت: در شهر تبریز افراد خاص و تاثیرگذار بسیاری وجود دارند که چه بسا در پشت صحنه کارهای بسیار بزرگی انجام داده و اتفاقات مهمی رقم زده اند، اما هرگز نامی از آنها برده نشده و نمی‌شود و به نظر می‌رسد برگزاری همایش زنده‌نامان فرصتی ارزشمند برای شناساندن چنین افرادی باشد.

وی ادامه داد: همچنین از منظر این همایش بزرگ می‌توان داشته ها و توانایی های شهر تبریز را به دیگر شهرها معرفی کرد.

شهین باهر عنوان کرد: در انتخاب نفرات برتر همایش نکوداشت زنده‌نامان باید حساسیت و دقت نظر بیشتری به خرج داده شود.

گفتنی است همایش نکوداشت زنده‌نامان پیش از این دو بار در تبریز در زمان تصدی شهرداری آقای دکتر علیرضا نوین برگزار شده که آخرین آن به سال ۱۳۸۹ باز می گردد و اکنون نیز به همت شهرداری تبریز، برگزاری سومین دوره این همایش برنامه ریزی شده است.